"Sme malá firma, ktorá sa snaží okrášliť svet" - toto som kedysi napísala o nás. To som ešte vtedy nevedela, že nás táto veta bude sprevádzať celý život. Vlastne kto sa nesnaží okrášliť svet? Veď predsa každý jeden človek je rád v peknom a príjemnom prostredí. Snaží sa aj svoj domov si zútulniť a mať ho pekný. A takýto tovar my predávame, pestujeme ... 

Taký aby boli ľudia radi, že ho majú. Taký, aby im spríjemňoval dom, bývanie, záhradu.

Sme malá firma. Rodinná. Kde pracujeme, tvoríme aj bývame. Sme v práci non-stop.
Každú jednu objednávku alebo požiadavku rozoberáme všetci spolu. Vždy sa snažíme k vzájomnej spokojnosti - aby bol vlk sýti aj ovca celá. Aby bol spokojný zákazník a nám sa po takom dni hneď lepšie zaspáva. Keď sa nám začká a klient doma v dobrom spomína na nás :)

Edit:

Sme záhradníctvo na strednom Slovensku o rozlohe takmer 1ha. Neustále sa snažíme rozširovať či už sortimentne alebo v rozsah služieb. Prioritne sa špecializujeme na ovocinárstvo - ovocné stromy, kríky, vinič a jahody. 
Niektoré ovocné dreviny si množíme sami, iné nakupujeme zo Slovenska. Celú rastlinnú výrobu sa snažíme robiť v rámci zásad ekologického poľnohospodárstva.

Popri pestovaní aj gazdujeme. Chováme sliepky, kačky, husy, perličky a prepelice. Kačky plemena Indický bežec môžete priamo u nás vidieť ako si chodia pomedzi predávané rastliny a pomáhajú nám udržovať tlak slimákov a iných škodcov pod mierou únosnosti. Samozrejme podstielku a trus zvierat kompostujeme a vraciame do kolobehu prírody, aby sme nemuseli používať umelé hnojivá.