ROKOHUMÍN Ovocné stromy kvapalné hnojivo Zväčšiť

ROKOHUMÍN Ovocné stromy 1l

2301

Nový produkt

Kvapalné organominerálne hnojivo s aminokyselinami a humínovými kyselinami

Viac detailov

7,30 €

Pridať do obľúbených

Detaily

Určené na

Ovocné stromy

Zloženie

Obsah spáliteľných látok v sušine v % min.50,0. Obsah celkového dusíka ako N v sušine v % min. 4,0. Obsah celkového fosforu ako P2O5 v sušine v % min. 9,0. Obsah celkového draslíka ako K2O v sušine v % min. 14,0. Obsah humínových kyselín v sušine v % min. 13,0. Ďalej obsahuje vápnik (Ca), horčík (Mg) a stopové prvky molybdén (Mo), meď (Cu), bór (B), mangán (Mn), zinok (Zn).

Charakteristika

Organominerálne hnojivo – Rokohumín – kvapalný – Ovocné stromy – je vyrobené z keratínu. Obsahuje aminokyseliny, vápnik, horčík, železo ,stopové prvky (molybdén, meď, bór, mangán, zinok) a humínové látky (kyselín).

Táto kombinácia zaručuje mimoriadne výrazné povzbudenie rastu rastlín. Rokohumín výrazne podporuje príjem makro a mikro živín rastlinami. Účinok hnojiva podporuje reprodukciu a vitalitu rastlín, čím sa zvyšuje odolnosť voči chorobám a škodcom. Rastlina je odolnejšia voči stresom. Humínové kyseliny zvyšujú obsah chlorofylu v rastlinách, zvyšuje sa absorpcia fotónov, čím sa zlepšuje fotosyntéza aj pri nižšej intenzite svetla.

Dávkovanie

Pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte. Nikdy nehnojíme počas vegetačného pokoja – v zime, výnimočne raz za mesiac.

Doporučenie

Na podporu a stabilitu koreňovej výživy použite sypké hnojivo Rokosan Koreňová zelenina / Kôstkové ovocie

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: