ROKOSAN Univerzálne kvapalné hnojivo 1 L Zväčšiť

ROKOSAN Univerzálne kvapalné hnojivo 1l

2303

Nový produkt

Ekologické kvapalné hnojivo na báze organominerálnov, vyrobené z vedľajších živočíšnych produktov.

Viac detailov

7,30 €

Pridať do obľúbených

Detaily

Ekologické hnojivo na báze organominerálnov, vyrobené z vedľajších živočíšnych produktov. Variabilita a univerzálnosť spočíva vo využití aplikácií pri hnojení interiérových a exteriérových kvetov (letničiek, balkónových kvetov, ruží a teplomilných rastlín...), okrasných trávnikov, trávnatých plôch, kvitnúcich a stálozelených rastlín, drobného ovocia a poľnohospodárskych rastlín. 

Podrobný popis

Organominerálne hnojivo ROKOSAN-Z – univerzál v kvapalnej forme je rozpustený keratín, ktorý je obohatený o S, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo. Variabilita a univerzálnosť spočíva vo využití aplikácií pri hnojení interiérových a exteriérových kvetov (letničiek, balkónových kvetov, ruží…), okrasných trávnikov, trávnatých plôch, kvitnúcich a stálozelených rastlín, drobného ovocia a poľnohospodárskych plodín.

Základný návod a použitie:

Obsah fľaše premiešame a 15 ml z homogenizovaného hnojiva vlejeme do jedného litra vody. Takto pripravený roztok nalejeme do hydroponickej nádoby. Po 14-tich dňoch roztok vymeníme.

Zloženie: Obsah spáliteľných látok v sušine je minimálne 45%, obsah celkového dusíka v sušine je minimálne 4%, obsah celkového draslíka v sušine je minimálne 14%, obsah celkového fosforu v sušine je minimálne 9%.

Použitie: Rokohumín sa používa pre podporu zakoreňovania a dodanie živín rastline pri výsadbe. Pred použitím obsah fľaše dobre premiešame a 15 ml hnojiva nalejeme do 1 litra vody.

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: